Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednoho dne večer (nebo ráno nebo odpoledne, to už si nepamatuju) mě napadlo vytvořit si svoje stránky (má je každý druhý blbec, tak proč ne já). Tak to bylo asi všechno.

NE! Nebylo to všechno, byl to teprve začátek. Jako název mě napadla kadibudka (nevím proč,prostě mě to tak napadlo),tak jsem si svůj název navrhla,projednala a nakonec schválila. A stránky byly na světě.

A TO JE CELÁ HISTORIE...


!!!Tato kadibudka nebude sloužit pouze k blbostem o kadibudkách,ale i k blbostem a neblbostem o ostatních blbinách...!!!

Pro ty, kteří nevědí,co to KADIBUDKA vlastně je:
"Kadibudka je místo,které se kdysi požívalo jako WC. Je to taková malá,dřevěná budka, většinou s okénkem (srdíčko). Uvnitř kadibudky je sedátko s velkou dírou (na co tam ta díra je snad všichni víte,to nemusím vysvětlovat). Dnes se kadibudka vyskytuje jen zřítkakdy a ještě méně se využívá k účelu,ke kterému byla vymyšlena. Moderní lidi si z kadibudky udělali dekoraci a přišli na to,že se v ní dá dělat spousta mnohdy zajímavých věcí(jakých si může každý domyslet)."

Obrazek


Zvířátka v lese si udělají demokracii a postaví si kadibudku. První den přijdou ke kadibudce a kadibudka má vymlácené okno. Všichni svolají velkou lesní poradu, při které se ozve:"Kdo k tomu může něco dodat at zvedne ruku. Zajíc zvedne ruku a povídá:"Já bych k tomu něco měl. Přišel medvěd, vykadil se, utřel si se mnou zadek a prohodil mě oknem.Na to zvířátka v radě odpoví: "No jo, medvěd, to je samotář a je moc drsnej, na toho nemáme. Uvidíme, snad toho nechá. Druhý den přijdou ke kadibudce a ta má vymlácené dveře. Opět svolají poradu a vyhlásí, že kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku. Liška zvedne ruku a povádá:"Přišel medvěd, vykadil se utřel si se mnou zadek a prohodil mě dveřma.Zvířátka na to: "No, medvěd, ten už nás pěkně štve. Co se dá dělat, snad toho nechá."
Přijdou ke kadibudce třetí den ta je celá kompletně rozbitá. Opět svolají poradu, kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku. Přihlásí se ježek: "Já bych k tomu něco měl."

Obrazek

Kdo se v tato místa déře,
nechť za sebou zavře dveře,
i v případě břichobolu,
prkénko se sklopí dolů.
Ať si muž a nebo žena,
stáhni gatě pod kolena,
vyhrň košili i svetry
a vypouštěj zatím větry.
Usedni si hezky rovno,
zatlač jako lítý rek,
když po tobě zbyde hovno,
je to správný výsledek.
Z kadibudky papír táhni,
a potom se mírně nahni,
v klidu, pokoji a míru,
utři si prdelní díru.
Po splachovadle rukou máchni,
vše po sobě řádně spláchni,
a v případě velké hnačky,
setři štětkou všechny sračky.
Co ti ještě říci mohu?
Poděkuj teď Pánu Bohu,
co při tobě věrně stál,
za to, že ses neposral!